הלוואות תוך שעה

האם ניתן לקבל הלוואה תוך זמן קצר ואפילו תוך שעה? התשובה היא שכן, אך לא כל חברה מאשרת הלוואות מסוג זה.

רוב חברות המימון ממומנות על ידי משקיעים פרטים ולא על ידי המדינה, לכן הסכום שהמשקיעים מציעים נמצא בסיכון משום שבמידה ומאשרים ללקוח מסוים הלוואה בסדר גודל של מאות אלפים ולא מתחשבים במצבו הפיננסי בבנק והוא לא מצליח להחזיר את המימון, מצב כזה יכול לגרום לחברת המימון לקריסה.

למה המדינה לא עוזרת לחברות המימון?

צריך להבין שחברות המימון נוסדו בגלל בעיה שקיימת כבר שנים בבנקים. הבעיה המרכזית היא אי אישור של הלוואה וגם במידה ומאשרים אז הריביות הם בשמיים, לכן קמו להן חברות הלוואה ששמות להן דגש להגביל את הריבית ולפרוס את התשלומים לכמה שיותר תשלומים. ישנן אפילו חברות מימון שלוקחות סיכום ומלוות לכאלה שהם מוגבלים בבנק.

ממה זה נובע?

צריך להבין את הצורך של חברות המימון לגדול ולהגיע למצב שיש להן יד חופשית, ז"א, שהם לא יהיו יותר תלויים במשקיעים שגוזלים מהן נתח גבוהה של רווחים שיוכלו להשקיע אותו בעוד לקוחות פוטנציאליים ובהפחתה של הדרישות לקבל מימון.

חברות אשר גדלו וצברו סכומים גדולים יכולים להרשות לעצמן למתן את הדרישות לקבלת הלוואה, אך חברות קטנות שנפתחו יכולות להגיע לבעיה ממצב כזה.

אז איך בכלל מקבלים הלוואה מהירה תוך שעה?

הפתרון שלנו עבורכם הוא לפנות לכמה שיותר חברות מימון ולהגיש להם בקשה שכוללת מצב עובר ושב בחברת הבנק, מסמכים שמעידים על אי הגבלה בבנק, תלושים מסודרים מהעבודה הנוכחית.

מצב כזה יעזור לכם להעלות את הסיכוי לקבלת הלוואה וגם הלוואה באופן מהיר יותר.

המידע נמסר באדיבות: http://www.get-credit.co.il